Raspored utakmica mlađih kategorija 9.-13.9.

Raspored utakmica mlađih kategorija 9.-13.9.

Datum objave: 08.09.2017

                                                              J U N I O R I  1 -  1. HNL

3. kolo,  1. HNL         

9.9.2017. (subota)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  GNK DINAMO                                    

Početak utakmice 10.00 sati

..................................................................................................................................................................

KADETI 1 – PIONIRI 1 – 1. HNL

5. kolo, 1. HNL   

        10.9.2017. (NEDJELJA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK ISTRA 1961                                           

Početak utakmica 16.00 (pioniri)  i 17.45 sati (kadeti)  

..................................................................................................................................................................

                                                               KADETI  2 – JUNIORI  2 – SREDIŠTE ZAGREB 

        1. kolo, 3. HNL – Središte Zagreb  

10.9.2017. (NEDJELJA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK DUGO SELO                                    

Početak utakmica 10.30 sati (kadeti) i 12.30 sati  (juniori)

 

        2. kolo, 3. HNL – Središte Zagreb  

13.9.2017. (SRIJEDA)

Zagreb: NK  ZET  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ                                     

Početak utakmice   17.30 sati  (JUNIORI)

..................................................................................................................................................................

                                               P I O N I R I  1 – MLAĐI PIONIRI  2 – SREDIŠTE ZAGREB

         5. kolo, 1. HNL – Središte Zagreb  

9.9.2017. (subota)

Zg-Kajzerica: NK LOKOMOTIVA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ    

Početak utakmica 17.30 (ml.pioniri) i 18.45 sati (st.pioniri)

..................................................................................................................................................................

NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   2 

 4. kolo Liga NSZŽ                                           

         10.9.2017. (NEDJELJA)

 ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs NK SAMOBOR                             

         Početak utakmica 9.00 (mlađi pioniri 2)

..................................................................................................................................................................

                                                                      L I M A Č I  1

4. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                          

         9.9.2017. (subota)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK GORICA  II                                                            

         Početak utakmice 19.00 sati

 

2. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                          

         11.9.2017. (PONEDJELJAK)

SAMOBOR: NK SAMOBOR  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ                                                          

         Početak utakmice 20.00 sati

          ..................................................................................................................................................................

                                                                     P R S T I Ć I

4. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                          

         9.9.2017. (subota)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK GORICA  II                                                            

         Početak utakmice 18.00 sati

 

2. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                          

         11.9.2017. (PONEDJELJAK)

SAMOBOR: NK SAMOBOR  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ                                                          

         Početak utakmice 19.00 sati