dragovoljac-inter

ČETIRI POGOTKA H. DRAGOVOLJCU

Datum objave: 25.01.2018

Inter je upisao uvjerljivu pobjedu u 2. kolu Arena Cupa u Medulinu, Hrvatski dragovoljac svladan je 4:1. Dragovoljac je na ovaj turnir uvršetn umjesto slovenskog Aluminija, a naša momčad bila je efikasna protiv hrvatskog drugoligaša.

Inter je poveo autogolom suparnika nakon što je loptu iz kornera ubacio Postonjski. Na 2:0 povisio je efektnim udarcem Mazalović, također nakon ubačaja Postonjskog. Popularni 'Pos' bio je asistent i za treći pogodak, njegov centaršut glavom je u mrežu pospremio Prenga. Dragovoljac je do poluvremena smanjio zaostatak nakon što je Čeliković poslao loptu u vlastitu mrežu.

Inter je, dakle, u nastavak igre ušao s prednošću 3:1, a konačnih 4:1 postavio je Ljubanović na centaršut Raka. Opet su nastupile dvije Interove postave, s napomenom da su vratari Santini, Mrmić i Topolović odradili svaki po 30 minuta. U subotu 27. siječnja suparnik naše momčadi bit će banjalučki Borac.

Interov sastav: Santini, Haramustek, Dalić, Prenga, Čeliković, Mazalović, Regan, Postonjski, Vukčević, V. Blažević, Andrić. Još su igrali: Mrmić, Bosec, Grgić, Komorski, Mamić, Šarić, Šiljić, Zulim, Vukmanić, Rak, Ljubanović, Topolović. (I. Pezelj)