cibalia12

POKVARILI TOPLAKOV JUBILEJ

Datum objave: 10.04.2018

Cibalia je u 28. kolu Hrvatski Telekom Prve lige na svom terenu svladala Inter 3:0. Naša momčad odigrala je blijedu utakmicu, najlošiju u ovoj polusezoni. Samir Toplak u Vinkovcima je stoti put vodio Inter u Prvoj HNL, ali njegovi igrači pokvarili su mu jubilej.

Naš sastav odigrao je izrazito loše prvo poluvrijeme. Počelo je neuvjerljivim jedanaestercem za domaćina već u 1. minuti. Sudac Mlakar procijenio je da je Grgić nepropisno strtao na Barišića i pokazao na bijelu točku. Izvođač je bio Galić, no promašio je vrata. Potom se na pogodak čekalo do 45. minute, kada je Dabro glavom, na asistenciju Kordića, doveo Cibaliju u vodstvo.

Inter se donekle trgnuo u nastavku, ali do izjednačenja nije došao. Naprotiv, u 73. minuti Barišić je zabio za 2:0, asistirao je opet Kordić. U 79. minuti vidjeli smo jedini pravi potez gostiju, Rak je dobro izveo slobodan udarac, no lopta je pogodila gredu. Konačnih 3:0 postavio je Miličević u 90. minuti, iskoristivši dodavanje Karamarka.

CIBALIA: Šubarić, Karamarko, Peričić (od 85. Karaula), Soldo, Rubić, Mrdeša, Plum, Galić, Dabro (od 64. Vitaić), Kordić, Barišić (od 76. Miličević).

INTER: Mrmić, Bosec, Grgić, Komorski, Mamić, Regan (od 76. Šiljić), Mazalović, Šarić, Vukčević (od 62. Vukmanić), I. Blažević (od 46. Ljubanović), Rak.

Inter danas gostuje u Dunjkovcu kod Čakovca gdje će odigrati prijateljsku utakmicu sa NK Međimurec s početkom u 17 sati.

Sudac: Mlakar (Zagreb). (I. Pezelj)