toplak_141218

TOPLAK: S RIJEKOM U KUPU PRILIKA GENERACIJE

Datum objave: 14.12.2018

Inter će u polufinalu Kupa Hrvatske igrati protiv Rijeke. Igra se samo jedna utakmica u kojoj će naša momčad biti domaćin, a termin je 23. ili 24. travnja sljedeće godine. U drugom polufinalu u Zagrebu će se sučeliti Dinamo i Osijek.

Interov trener Samir Toplak ždrijeb je prokomentirao ovako:

-Svaka utakmica na domaćem terenu je – dobra. Izbjegli smo Dinamo, ali sva tri potencijalna suparnika su teška. Izvukli smo Rijeku, domaćini smo i ne mislimo se predati. Imamo svoje šanse i pokušat ćemo ih iskoristiti. Travanj je daleko, ali složit ćemo momčad s namjerom ulaska u finale. Naše je pravo nadati se, to je Kup. Rijeku poštujemo, sada je u super-formi, ali pred nama je prilika generacije i pokušat ćemo u toj utakmicu vodu skrenuti na naš mlin.

Inače, Inter je ovog utorka u Zaprešiću odigrao pripremnu utakmicu protiv selekcije Treće lige Jug. Dvoboj je okončan rezultatom 1:1, za goste je u 9. minuti zabio Pejković, a izjednačio je u završnici utakmice Višić, igrač na probi u našoj momčadi. Inter je imao još prilika, a Burzanović je u prvom poluvremenu pogodio vratnicu. Naša momčad u subotu 15. prosinca (15 sati) završava polusezonu gostovanjem u Osijeku.

Interov sastav protiv trećeligaške selekcije: Matković, Bosec, Prenga, Valentić, I. Čeliković, Brezovec, Muhar, Vuk, Burzanović, Ajayi, Solomon. Još su igrali: Kelava, J. Čeliković, Haramustek, Postonjski, Zulim, Ljubić, Vukčević, Višić. (I. Pezelj)